تبلیغات
دست نوشته های رها

دست نوشته های رها
رها آنقدر در پی آزادی میرود تا از آزادی هم آزاد شود .. 
نویسندگان
حالا بگذار همه نگاهت را ببینند. در مرحله بعد می توانی اجازه بدهی این نگاه مهربانت دیده شود. می توانی یک لبخند کم رنگ و کمی تا قسمتی پررنگ هم به این نگاه مهربان اضافه کنی. این را یادت باشد که محبتی که در دلت هست هر اندازه ای که باشد اگر ابراز نشود یا همین طور می ماند یا کم می شود. و این را همیشه در خاطرت نگه دار که مؤمن باید سرمایه هایش را زیاد کند و همیشه به حد اعلا فکر کند. هر چه محبت در وجودت هست باید تبدیل به عشق شود. محبت به آدم ها و اطرافیانت، محبت به اهل بیت و خدا سرچشمه ی همه محبت ها. مثل عزاداری کردنت برای حسین (ع) فاطمه (س). تو او را در دلت دوست داری می توانی برایش گریه نکنی عزاداری هم نکنی خدا محبتت را می بیند و می داند، امام هم همین طور. اما به مجلس عزاداری می روی برایش گریه می کنی با او حرف می زنی می روی به مجلسش تا بگویی این محبت را. ابرازش کنی. نیاز داری به این گفتن و نشان دادن و اعتراف کردن به مهرت.

به این گریه کردن و آه کشیدن و سینه زدن نیاز داری. همه ی آدم ها و اطرافیان و خانواده ات را به خاطر همین امام حسین (ع) و خدای او دوست داشته باش. و یاد کن این محبت را. بگذار هر کسی که نگاهت می کند بیتابیت را حس کند و برایش سوال پیش بیاید که این چرا این طوری است؟ به کدام سرچشمه وصل است؟ وقتی فهمید بیاید سمت امام تو. وقتی می خواهی وارد خانه شوی از سر کوچه نرسیده به خانه شروع کن به نیت کردن خستگی هایت را دم در بگذار. اخم هایت را همان جا باز کن. و با لبخند وارد خانه شو. با انرژی و صدای بلند سلام کن. اظهار خوشحالی کن از رسیدن به خانه. حال اهل خانه را بپرس. چند تا سوال بپرس با جزئیات...خوبی؟ خوش می گذره؟ چی کار می کنی؟ اگر هر کسی در یک اتاقی است به تک تک آن ها سر بزن و به آن ها سلام کن. اگر تو در خانه ای و کس دیگری وارد می شود، به پایش بلند شو و سلام کن، با لبخند و با حوصله به حرف ها و خستگی هایش گوش کن و با تمام وجود سعی کن نشان دهی که درکش می کنی.
طبقه بندی: ناخودآکاه قلم،کار شده در نشریات،  زیر یک سقف/خانوادگی، 
برچسب ها: خانواده، نگاه محسوس، ابراز علاقه،  
[ 1393/04/18 ] [ 23:56 ] [ رها آزاده ... ]
نظر
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

رها آمده تا...
رها قصد داره ازهست ها حرف بزنه و از فاصله ای كه تا بایدها داره ، از رنجی كه از شكاف عمیق بین این دوتا میكشه و از كارهایی كه در سهم خودش میتونه برای از بین بردن این شكاف انجام بده..

و در این راه از یاری دلسوزانه همه دوستان در هر زمینه ای بخصوص در انتخاب سوژه استقبال میكنه ...

رها نماینده یه قشر خاص به نام جوونای خسته از بازی روزگاره و میخواد این بار به جای لعنت به تاریكی یه شمع روشن كنه ..

خیلی حرفا برا گفتن داره كه حرف دل خیلی هاست و اون زحمت نوشتنش رو میكشه ... راه حل هایی داره كه دوست نداره فقط برا خودش نگه داره ،میخواد بگه اگه بخوایم میتونیم ... به خدا توكل كرده وامید داره بتونه وظیفش رو خوب انجام بده ...

یا حق
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب